Policjanci zatrzymali 23-letniego Jakuba P. który okradł starszą kobietę od której wynajmował pokój. Mieszkanka miasta straciła w ten sposób 4.000 złotych i biżuterię wartą ponad 8.000 złotych. Część złota policjanci odzyskali z lombardów. Sprawcy grozi kara 5 lat pozbawienia wolności.

Kara 5 lat pozbawienia wolności grozi 23-letniemu Jakubowi P., którego zatrzymali policjanci. Młody mężczyzna wynajmował pokój u jednej z mieszkanek Olsztyna. W okresie od stycznia do marca br. okradł kobietę z biżuterii i pieniędzy. Łączna wartość strat oszacowana została na ponad 12.000 złotych. Zatrzymany przez funkcjonariuszy mężczyzna stwierdził, że złoto sprzedał, a uzyskane w ten sposób pieniądze przeznaczył na imprezy. Część skradzionej biżuterii policjanci odzyskali w lombardach. Wczoraj 23-latek usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Olsztyniak

Boże co za idiota 😀 wynajął mieszkanie, dał na pewno swoje dane osobiste, później okradł babeczkę i myślał, że będzie bez lipy ?:D hahaha na tym świecie nie brakuje durni 😀

Marek

chyba „najmował”

wpDiscuz