W olsztyńskim Multikinie 11 marca premierę mają: „Seria Niezgodna: Wierna”,  „Siostry”, „Wszystko zostanie w rodzinie” oraz „Wstrząs”. Ponadto w marcu na widzów czekają ciekawe wydarzenia specjalne: 15-16.03.2016 r. – transmisja Ligi Mistrzów na ekranach kin sieci Multikino, 17.03.2016 r. – British Council i Multikino zapraszają na retransmisję spektaklu „Niebezpieczne związki” w nowej inscenizacji teatru Donmar Warehouse.

„Seria Niezgodna: Wierna” jest to wizjonerska superprodukcja science fiction oparta na jednym z największych fenomenów literackich ostatnich lat. W tej części Tris i Cztery muszą przekroczyć granicę metropolii przyszłości i wejść do zupełnie nieznanego sobie świata, ukrywanego przez system. Jest to jedyny sposób, by ocalić ludzkość i zniszczyć dyktaturę. To co odkryją po drugiej stronie każe im zweryfikować wszystko, w co dotąd wierzyli i raz jeszcze dokonać podstawowych wyborów dotyczących odwagi, wierności, poświęcenia i miłości. Czeka ich ostateczna walka o świat, o siebie, o miłość.

W komedii „Siostry” twórca przebojowej komedii „Pitch Perfect” (113 milionów dolarów) przedstawia historię dwóch skłóconych sióstr, które postanawiają urządzić wielką imprezę w wystawionym na sprzedaż domu rodziców. W rolach głównych ulubienice Ameryki – Tina Fey i Amy Poehler, odpowiedzialne za sukces prawdopodobnie najzabawniejszego programu amerykańskiej telewizji – Sturday Night Live.

https://www.youtube.com/watch?v=61cUfIosdn4

Natomiast w komedii „Wszystko zostanie w rodzinie” zakochani w sobie po uszy Sonia i Franck zapraszają znajomych na wakacje w słonecznej Brazylii. Ekipa zamieszka w luksusowym hotelu, którego właścicielem jest pozbawiony poczucia humoru ojciec Sonii – Alain, już od początku traktujący kandydata na zięcia z dużą rezerwą. Wkrótce spokój i ekologiczna atmosfera wakacyjnego raju zostaną wystawione na ciężką próbę. Do hotelu przybywają kumple Francka: wiecznie uganiający się za dziewczynami Sam, ekscentryczny pasjonat komputerów Ernest oraz postrzelony operator kamery Alex wraz ze swoją zadziorną dziewczyną Estelle. Ich wymarzone wakacje to sporty ekstremalne, samba do białego rana i dzikie imprezy. Tymczasem Franck planuje oświadczyć się Sonii. Wcześniej musi przekonać do siebie zaborczego ojca dziewczyny. W towarzystwie nieobliczalnych znajomych nic nie idzie tak, jak sobie zaplanował…

„Wstrząs” to poruszający dramat z elementami thrillera oparty na prawdziwych wydarzeniach. Historia imigranta dr. Benneta Omalu, błyskotliwego neuropatologa, autora wstrząsającego medycznego odkrycia, które sprawiło, że musiał stanąć naprzeciw jednej z najbardziej wpływowych organizacji świata, NFL (National Football League). Dr Omalu odkrył powiązania miedzy brutalnymi treningami sportowymi futbolistów, które narażają ich mózgi na urazy, a późniejszymi depresjami i skłonnościami samobójczymi. Futbol to amerykański sport narodowy, a prawda, jaką ujawnił, sprawiła, że stał się czarną owcą amerykańskiego społeczeństwa.

https://www.youtube.com/watch?v=UgFwCOHkEGQ