Policjanci z Barczewa ustalają, kto kupił nieletnim chłopcom alkohol. Nastolatkowie uciekli ze szkolnych rekolekcji i postanowili umilić sobie czas pijąc wysokoprocentowe trunki. Sprawą dwóch 16-latków zajmie się Sąd Rodzinny.

We wtorek (08.03.2016) do Komisariatu Policji w Barczewie zgłosiła się kobieta wraz z dwoma 16-latkami. Jak się okazało, chłopcy uciekli ze szkolnych rekolekcji i postanowili umilić sobie czas pijąc wysokoprocentowe trunki. Badanie wykazało, że każdy z nich miał po 0,5 promila alkoholu w organizmie.

Podczas rozpytania nastolatków nie byli oni w stanie powiedzieć, kto i w jakim sklepie kupił im alkohol. Ustalać to będą policjanci z Komisariatu Policji w Barczewie a sprawą chłopców zajmie się Sąd Rodzinny.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Bronisław

Jebane kozaczki 😂😂

Olkawpierdolka

Wpadłam poczytać komentarze 😂👏💪

Marian

Alko zamiast rekolekcji. Klasyka gatunku 😀

Brak słów

A skuteczność policji rośnie.. Brawa za złapanie kryminalistów

Jadranko

ja tez chodziłem pić wódkę do lasu hmm raczej całkiem normalne zachowanie bym to nazwał. Tymoteusz Bieńkowski

Krzysztof

Jak można tak niszczyć młodym ludziom życie? Kara dożywotniego łagru należy się dla nieodpowiedzialnych ludzi, którzy doprowadzili tych młodych przed sąd..

Grzegorz

Chłopaki chcieli pójść na wagary i spróbować alkoholu. Ale żeby od razu sąd rodzinny? Raczej powinni dostać uwagę od nauczyciela..

Anonimowo

Beka

aa

szokujący news!

Jadwiga

Moim zdaniem bardzo dobrze, że ich przyłapano. Patologie i przestępczość trzeba zwalczać w zarodku. Dzisiaj wódka zamiast kościoła, a jutro kradzieże, gwałty, rozboje i głosowanie na Platformę Obywatelską. Popieram policję w Barczewie.

Gux

Przepraszam, a Pani zapłacili za deklamowanie PiS’u ?
Rozumiem, że dostaje pani od Pana Jarosława 3zł od wpisu?

Jadwiga

Od Pana Jarosława dostaję dużo więcej. Mianowicie możliwość spokojnego życia w państwie z tradycjami, w państwie wolnym od homoseksualizmu, innowierców i w niedalekiej przyszłości od alkoholizmu i narkomanii.

Jakub

Nie wiem na ile zniszczy to Twoje poczucie bezpieczeństwa w państwie – ale wolne od innowierców i homoseksualistów to ono nie jest

Małgorzata

we babo się uspokój chyba dawno nikt cię po garach nie trzasną. Wódkę trzeba pić od młodości bo potem spotkanie na imieninach i nie ma z kim pić. nie pozdrawiam

Jadwiga

Licz się ze słowami pijaczyno! Właśnie takie są (jedne z najlżejszych) skutki picia alkoholu w młodym wieku. Na starość całkiem się mózg lasuje i potem się pieprzy takie głupoty na forum publicznym! Na szczęście Jarosław już planuje zrobić z wami porządek alkoholicy.

Małgorzata

to ty się licz ze słowami dewoto jedna! Czekam z wieńcem w ręku na kres takich zacofanych bab co tylko słyszą swojego tego rydzyka szaleńca(oraz ploty swoich koleżanek w moherowych beretach) a horyzonty sięgają tak daleko jak z okna widać z zapyziałej kawalerki z pleśnią na suficie. Pozdrawiam zwolenników Komisji Obrony Demokracji !

Cykada

Jadwiga i Małgorzata, żenada, albo jesteście takie głupie, albo zwykłe trolle…Ech…Zajmijcie się czymś pożytecznym, bo aż oczy bolą jak się to czyta.

Grzegorz

JADZIA TROLL MASTER LEVEL 99999999999!!!!!!111POZDRAWIAM

wpDiscuz