Policjanci z OPP KWP w Olsztynie pełniący służbę na terenie miasta podjęli interwencję drogową wobec znanego im kierowcy. Mężczyzna siedział za kierownicą passata mimo, że miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. 22-latkowi za przestępstwo grozi kara 2 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę (06.3) około godz. 15:00 na ul. Kościuszki policjanci z Oddziału Prewencji Policji KWP Olsztyn zauważyli za kierownicą znanego im mężczyznę. Funkcjonariusze wiedzieli, że 22-latek ma cofnięte uprawnienia. Mieszkaniec Olsztyna mimo to jechał swoim passatem. W trakcie interwencji potwierdziły się przypuszczenia policjantów. Ponadto kierowca nie miał przy sobie obowiązkowego ubezpieczenia OC i dowodu rejestracyjnego pojazdu.

Za powyższe przewinienia Patryk J. Odpowie teraz przed sądem.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Oooo

Takich dobrych kierowców zatrzymują haha. Brawo porządnych ludzi za kraty!?

Anonimowo

Sam miałem zabrane prawko za punkty. 12 lat miałem prawko. Raz miałem kolizje przez te lata. A zdać te chore egzaminy na prawko to ja pier***ole. 3 lata sie zbierałem. W tym czasie dostałem 3 mandaty po 500zl. Za brak uprawnień. Bo nie umiejętności. Teraz bym był przestępcą ???!!! Do więzienia za co?!?!?

Anonimowo

Dwa lata w pierdlu z pewnością mu dużo da. Chore państwo.

Małgorzata

Krystian Murach

mfind.pl

Młody kierowca chyba nie bardzo zdawał sobie sprawę, że w razie spowodowania wypadku wszystkie koszty musiałby pokryć z własnej kieszeni, a nawet jeśli nie doszłoby do kolizji to sama kara za brak OC wynosi obecnie 3700 zł 🙁

Pozdrawiam,
Łukasz

wpDiscuz