Kolejna trasa tramwaju z estakadami?

  16

  www.rabatol.pl  Miasto udostępniło wizualizacje kolejnych tras tramwajowych w Olsztynie. Koncepcją połączenia Jarot, Pieczewa i Nagórek z fabryką Michelin i Stadionem zajęło się Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego z Gdańska. Pieniądze na rozbudowę mają pochodzić ze środków unijnych. Jak podaje ratusz wszystkie odcinki łącznie mogą liczyć ok. 10 km.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  A gdzie obwodnice !!!!!! Może trzeba ruszyć te prace a jak skończycie to może na środku tramwaj się zmieści !

  Po prostu mieszkańcy powinni nie dopuścić do kolejnej tramwajowej bzdury!

  Pitry

  Zmniejszajmy ilośc pasów do ruchu aut – dostawcy, handlowcy, serwisanci, biznesmeni, ludzie dojeżdżający z dziecmi do przedszkola i szkiły do tramwajów!!!
  P.S. Róbcie sobie te tramwaje, ale nie kosztem ludzi, którzy tak czy inaczej nie mogą się do nich przesiąśc, a jest ich wiele. Przykładem jest ul.Kościuszki na odcinku dworzec-żołnierska, o każdej godzinie dnia i nocy brak jakiejkolwiek płynności.

  Twierdzenie, ze tramwaj zastąpi w obecnych czasach wszystkie inne środki transportu jest tak głupi, ze az trudno go komentować.

  Я-π-erdolę

  jest tak samo głupi jak Twoja wypowiedź… gdzie Ty masz takie twierdzenia, że tramwaj ma zastąpić wszystkie inne środku transportu?

  kolejne ulice zamienią się w jednopasmówki? Miasto uważa to za rozwój? powodzenia… olsztyn zabójcą biznesu, towaru nie wozi się tramwajami ani biznesmeni nimi nie jeżdżą.

  Drugi Radom

  kurwa, wrzucajcie większe zdjęcia, bo kurwa nic nie widzać

  Я-π-erdolę

  nie kurwij mi tu bucu… wystarczy w podglądzie nacisnąć jeden przycisk, aby Ci się zdjęcie powiększyło… „yntelignetem” jesteś?

  Gehenna, apokalipsa i armageddon.

  zastanawia mnie wariant 2 Krasickiego-Synów Pułku… skoro zostaje po tyle samo pasów, ile jest obecnie, to gdzie mają się zmieścić jeszcze tory? od wewnątrz jest się gdzie „wciąć”, ale trzeba w takim wypadku „przesunąć” całe skrzyżowanie

  Proponuje, aby osoba która wpadła na pomysł tramwaju w tym miejscu przejechała się tą trasą około godziny 8 następnie około godziny 15, a wtedy niech zda relacje jak się jechało. Może wtedy zobaczy co chce zrobić! Samochodów z dnia na dzień coraz więcej i zamiast wyremontować porządnie drogi to się je zabiera. BRAWO!!!

  wpDiscuz