Miasto udostępniło wizualizacje kolejnych tras tramwajowych w Olsztynie. Koncepcją połączenia Jarot, Pieczewa i Nagórek z fabryką Michelin i Stadionem zajęło się Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego z Gdańska. Pieniądze na rozbudowę mają pochodzić ze środków unijnych. Jak podaje ratusz wszystkie odcinki łącznie mogą liczyć ok. 10 km.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Agata

A gdzie obwodnice !!!!!! Może trzeba ruszyć te prace a jak skończycie to może na środku tramwaj się zmieści !

Jerzy

Po prostu mieszkańcy powinni nie dopuścić do kolejnej tramwajowej bzdury!

Pitry

Zmniejszajmy ilośc pasów do ruchu aut – dostawcy, handlowcy, serwisanci, biznesmeni, ludzie dojeżdżający z dziecmi do przedszkola i szkiły do tramwajów!!!
P.S. Róbcie sobie te tramwaje, ale nie kosztem ludzi, którzy tak czy inaczej nie mogą się do nich przesiąśc, a jest ich wiele. Przykładem jest ul.Kościuszki na odcinku dworzec-żołnierska, o każdej godzinie dnia i nocy brak jakiejkolwiek płynności.

Jeremiusz

Twierdzenie, ze tramwaj zastąpi w obecnych czasach wszystkie inne środki transportu jest tak głupi, ze az trudno go komentować.

Я-π-erdolę

jest tak samo głupi jak Twoja wypowiedź… gdzie Ty masz takie twierdzenia, że tramwaj ma zastąpić wszystkie inne środku transportu?

Marek

kolejne ulice zamienią się w jednopasmówki? Miasto uważa to za rozwój? powodzenia… olsztyn zabójcą biznesu, towaru nie wozi się tramwajami ani biznesmeni nimi nie jeżdżą.

Marcin

Drugi Radom

Bartosz

kurwa, wrzucajcie większe zdjęcia, bo kurwa nic nie widzać

Я-π-erdolę

nie kurwij mi tu bucu… wystarczy w podglądzie nacisnąć jeden przycisk, aby Ci się zdjęcie powiększyło… „yntelignetem” jesteś?

Przemysław

Gehenna, apokalipsa i armageddon.

Kacper

zastanawia mnie wariant 2 Krasickiego-Synów Pułku… skoro zostaje po tyle samo pasów, ile jest obecnie, to gdzie mają się zmieścić jeszcze tory? od wewnątrz jest się gdzie „wciąć”, ale trzeba w takim wypadku „przesunąć” całe skrzyżowanie

Radosław

Proponuje, aby osoba która wpadła na pomysł tramwaju w tym miejscu przejechała się tą trasą około godziny 8 następnie około godziny 15, a wtedy niech zda relacje jak się jechało. Może wtedy zobaczy co chce zrobić! Samochodów z dnia na dzień coraz więcej i zamiast wyremontować porządnie drogi to się je zabiera. BRAWO!!!

wpDiscuz