Jak święto to święto! Dzień Kobiet w Galerii Warmińskiej zaczniemy świętować już w ten weekend. Rabaty i promocje potrwają do wtorku, a wtedy… siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn wręczą paniom odwiedzającym Galerię Warmińską tysiąc róż!


”Warto podkreślić, że siatkarze specjalnie na Dzień Kobiet  będą prezentować się w specjalnie przygotowanych stylizacjach marek: Lavard, Pepe Jeans, Bytom, Recman, Giacomo Conti. Otrzymanie róży od wysportowanego, przystojnego siatkarza to nie byle okazja” – zaprasza dyrektor Galerii Warmińskiej Michał Tur.

Wręczanie róż klientkom Galerii rozpocznie się we wtorek o godz. 14.00 i potrwa do godz. 18.00. Dodatkowo stylistka Galerii Warmińskiej –  pani Renata będzie udzielała porad z zakresu stylizacji, paniom dokonującym zakupów w sklepach odzieżowych. „Tradycyjnie już zachęcamy do obdarowywania pań bonami zakupowymi, które można kupić w biurze Galerii Warmińskiej. Za prezentowe bony panie same wybiorą sobie najlepszy prezent” – dodaje Michał Tur.


Z okazji Dnia Kobiet akcje promocyjne przygotowało wiele butików w Galerii Warmińskiej, np. przez cały weekend (5-6 marca) będą obowiązywały kupony zniżkowe z magazynów Cosmopolitan, JOY i HOT Moda. W perfumerii Douglas będzie można się spotkać z makijażystami i …w prezencie dostać rozświetlacz i rabaty na drugi produkt. Sklepy z odzieżą sportową Nike, Reebok, Adidas wprowadzają 20 proc. rabaty na damskie kolekcje, a w Greenpoint drugą rzecz z kolekcji Wiosna-Lato 2016 można będzie kupić za połowę ceny.

Promocje dla pań przygotowały też sklepy Bijou Brigitte, Organique, Jubirex, Krakowski Kredens oraz  Czas na herbatę. Zapraszamy do Galerii Warmińskiej!