Jak święto to święto! Dzień Kobiet w Galerii Warmińskiej zaczniemy świętować już w ten weekend. Rabaty i promocje potrwają do wtorku, a wtedy… siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn wręczą paniom odwiedzającym Galerię Warmińską tysiąc róż!


”Warto podkreślić, że siatkarze specjalnie na Dzień Kobiet  będą prezentować się w specjalnie przygotowanych stylizacjach marek: Lavard, Pepe Jeans, Bytom, Recman, Giacomo Conti. Otrzymanie róży od wysportowanego, przystojnego siatkarza to nie byle okazja” – zaprasza dyrektor Galerii Warmińskiej Michał Tur.

Wręczanie róż klientkom Galerii rozpocznie się we wtorek o godz. 14.00 i potrwa do godz. 18.00. Dodatkowo stylistka Galerii Warmińskiej –  pani Renata będzie udzielała porad z zakresu stylizacji, paniom dokonującym zakupów w sklepach odzieżowych. „Tradycyjnie już zachęcamy do obdarowywania pań bonami zakupowymi, które można kupić w biurze Galerii Warmińskiej. Za prezentowe bony panie same wybiorą sobie najlepszy prezent” – dodaje Michał Tur.


Z okazji Dnia Kobiet akcje promocyjne przygotowało wiele butików w Galerii Warmińskiej, np. przez cały weekend (5-6 marca) będą obowiązywały kupony zniżkowe z magazynów Cosmopolitan, JOY i HOT Moda. W perfumerii Douglas będzie można się spotkać z makijażystami i …w prezencie dostać rozświetlacz i rabaty na drugi produkt. Sklepy z odzieżą sportową Nike, Reebok, Adidas wprowadzają 20 proc. rabaty na damskie kolekcje, a w Greenpoint drugą rzecz z kolekcji Wiosna-Lato 2016 można będzie kupić za połowę ceny.

Promocje dla pań przygotowały też sklepy Bijou Brigitte, Organique, Jubirex, Krakowski Kredens oraz  Czas na herbatę. Zapraszamy do Galerii Warmińskiej!

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Aleksandra

Kasia Micielska Karolina Wilczek wyobrażacie sobie naszą reakcję na taką wiadomość kilka lat temu? 😀

wpDiscuz