Szczycieńscy policjanci na co dzień zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, w jednym z mieszkań na terenie Szczytna w trakcie przeszukania zabezpieczyli narkotyki. 22-latka i jej znajomy w wieku 33-lat, którzy ukryli marihuanę w słoiku i kubku zostali zatrzymani przez policjantów i noc spędzili w policyjnej celi. Teraz grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci kryminalni zapukali do jednego z mieszkań w Szczytnie. Z wcześniejszych ustaleń policjantów wynikało, że pod tym adresem 22-letnia kobieta i jej 33-letni znajomy ukrywają w mieszkaniu narkotyki.

Drzwi do mieszkania otworzyła funkcjonariuszom kobieta, która na ich widok zaczęła zachowywać się nerwowo oraz chować do kieszeni tzw. „fifkę”.

W trakcie przeszukania mieszkania policjanci zabezpieczyli marihuanę, która schowana była w słoiku i kubku. Funkcjonariusze zatrzymali kobietę i jej znajomego, którzy noc spędzili w policyjnej celi. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.