Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej busa przewożącego pasażerów. Auto było niesprawne technicznie. Funkcjonariusze stwierdzili m.in. brak świateł mijania, brak hamulca awaryjnego oraz nadmiernie skorodowane podwozie. Ponadto siedzenia były słabo umocowane do podłoża a dziury w samochodzie uzupełniono pianką montażową. Interwencja zakończyła się mandatem karnym, zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego i zakazem dalszej jazdy.

Wczoraj rano (02.3) około godz. 7:40 na ulicy Dworcowej policjanci zatrzymali do kontroli busa, który właśnie przyjechał do Olsztyna. Pojazdem – oprócz kierowcy – podróżowało kilku pasażerów.

W trakcie kontroli okazało się, że auto było niesprawne technicznie. Funkcjonariusze stwierdzili m.in. wycieki płynów eksploatacyjnych, brak świateł mijania, brak hamulca awaryjnego oraz nadmiernie skorodowane podwozie. Ponadto dziury w karoserii uzupełnione były pianką montażową, a siedzenia pasażerów były niestabilne i zbyt słabo umocowane do podłoża.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Mi

Bus z Bartoszyc? 😀

Monika

Tylko ze jak ktos jeździ codziennie rano i po poludniu to miesięcznie bedzie 60zl a dla niektórych to już dużo

Pfff

Artykuł na poziomie… zatrudniliscie „redaktorow” z gazety olsztyńskiej? Tytuł, wstep i rozwiniencie takie samo. Zadnych dodatkowych informacji. Przeczytalam 3 razy ta sama tresc…. bezsens…

Paweł

No właśnie zmniejszyć ceny oc ceny za instalację
(robiąc tylko odbiór obowiązkowy na stacji diagnostycznej, tak aby każdy mógł sam montować to) lpg znieść podatek za sprzedaż i kupno aut no wartości do 3000 ograniczyć akcyzę na paliwa i po problemie każdy będzie odpowiedzialny za siebie i znikną trumny nawożące ludzi

Michał

Ludzie sami sobie są winni. Za 50 gr będą sukę do Berlina gonić. Mogę się założyć, że zaraz po nim jedzie bus w normalnym stanie, który jest wygodniejszy i czystszy ale za to bilet jest droższy o złotówkę. Ten jeździ prawie pełny a tamten będzie kursować na pusto bo każdemu szkoda złotówki.

wpDiscuz