Z aresztu do sklepu, ze sklepu do aresztu

  4

  www.rabatol.pl  28-latek długo „nie wytrzymał” na wolności. Mężczyzna po opuszczeniu aresztu śledczego od razu zaczął kraść. Wpadł w jednym z olsztyńskich marketów na kradzieży kawy. W trakcie interwencji okazało się, że był poszukiwany przez sąd. Po usłyszeniu zarzutu ponownie trafił za kratki.

  W miniony piątek około godziny 12.00 policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z marketów spożywczych. Ze zgłoszenia wynikało, że pracownik ochrony ujął sprawcę kradzieży.

  Interweniujący funkcjonariusze w rozmowie ze zgłaszającym ustalili, że mężczyzna chciał opuścić sklep nie płacąc za towar. Sprawca został ujęty przy wyjściu ze sklepu, z kawą pod kurtką.

  Pokrzywdzony straty oszacował na kwotę około 100 złotych.

  Interweniujący funkcjonariusze w trakcie sprawdzania danych 28-letniego mężczyzny w policyjnych systemach dowiedzieli się, że był on poszukiwany przez olsztyński sąd.

  W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że mężczyzna może być odpowiedzialny za inne kradzieże na terenie sklepu. Ze sklepowego monitoringu wynikało, że po jego wcześniejszych wizytach, z regałów „zniknęły” kosmetyki warte ponad 1000 złotych.

  Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

  Wczoraj 28-latek w trakcie składania wyjaśnień przyznał policjantom, że na początku lutego br. zaraz po opuszczeniu aresztu śledczego ukradł perfumy.  28-latek po usłyszeniu zarzutu ponownie trafił do aresztu.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  aro

  byl poszukiwany listem gonczym a miesiac temu go wypuscili ?

  ciekawe co to za kawa, która kosztuje 100 zł ?

  Zimno jest, moze nie mial dokad pojsc?

  Taki tam Bumerang…

  wpDiscuz