Toyota czołowo uderzyła w autobus

  2

  www.rabatol.pl  Na trasie Iława-Ostróda toyota prowadzona przez 58-latka czołowo uderzyła w autobus. Mieszkaniec Ostródy poniósł śmierć na miejscu, a 2 pasażerów autobusu trafiło do szpitala.

  W sobotę oficer dyżurny iławskiej policji  otrzymał informację o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 16 w okolicach miejscowości Stanowo. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce gdzie zastali rozbity samochód osobowy oraz autobus.

  wypadek Stanowo3

  Policjanci wyciągnęli z samochodu rannego mężczyznę. 58-letni mieszkaniec Ostródy pomimo podjętej reanimacji zmarł. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący samochodem osobowym toyota z niewyjaśnionych przyczyn na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z autobusem. W wyniku poniesionych obrażeń kierujący samochodem osobowym zmarł.

  wypadek Stanowo1

  Natomiast z 30 podróżujących autobusem rejsowym, 2 osoby zostały ranne i przetransportowane do szpitala. Na miejscu tego tragicznego w skutkach wypadku pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci ruchu drogowego wspólnie z technikiem kryminalistyki, który zabezpieczył ślady oraz wykonał dokumentację fotograficzną. Pozwoli to na dokładne ustalenie okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  wpDiscuz