21-latek nie dostrzegł, że woreczek z substancją odurzającą przykleił się do okładki jednego z okazywanych dokumentów. Funkcjonariusze przeszukali samochód mężczyzny i ujawnili w nim kolejne narkotyki i wagę elektroniczną. 

Ełccy policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego zatrzymali w nocy do kontroli drogowej osobowego volkswagena passata, w którym podróżowało dwóch młodych mężczyzn. Kierowca w podejrzany sposób zachowywał się na drodze i istniało podejrzenie, że może być nietrzeźwy.

W trakcie kontroli, gdy 21-latek podawał policjantom wymagane dokumenty, przez przypadek wręczył im również torebkę foliową z marihuaną – podaje Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie. – Podczas przeszukania pojazdu policjanci znaleźli kolejne woreczki foliowe z suszem roślinnym i z białą substancją. W samochodzie znajdowała się również mała waga elektroniczna. Wszystkie substancje i waga zostały zabezpieczone.

Badanie policyjnym testerem wykazało, że w woreczkach były niedozwolone środki odurzające. Policjanci podejrzewali, że 21-latek może znajdować się pod ich wpływem, dlatego młodemu ełczaninowi została pobrana krew do badań laboratoryjnych. Sam mężczyzna przyznał, że kilka godzin wcześniej palił marihuanę. Policjanci zatrzymali 21-latkowi prawo jazdy, a on sam trafił do policyjnego aresztu.

Trwają czynności w tej sprawie. Jeśli potwierdzi się, że kierowca prowadził samochód pod wpływem marihuany, usłyszy zarzut. Nie uniknie również odpowiedzialności za posiadanie nielegalnych substancji.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
polska to chory kraj

marihuana biała śmierć 😀 😀 😀

Klaudia

A to pech….

Buhaha

Debil

Tommy

taki tam kraj niewolników ;/ co mnie obchodzi, co kto zażywa. A przeciez zapomniałem ze mafia czerpie z tego zyski i opłaca rząd , zeby nie bylo nawet depenalizacji ;/ PS: Nie , nie zażywam 😉

ffrrqwer

Nie obchodzi mnie co kto zażywa, ale jeśli jeździ potem po tej samej drodze co inni to już jest problem każdego z nas.

Świadomy

Sugerowałbym w takim przypadku grzywnę, a zapewne skończy się niepotrzebnym zakazem prowadzenia pojazdu i wyrokiem za posiadanie „narkotyku”. Niech polska policja weźmie się za sprawy ważniejsze, np. dlaczego Olsztyński prezydent w środowisku ma „ksywkę” cyt. „15%”.

acer

wszyscy czujemy się o wiele bezpieczniejsi. dziekujemy policji

Grzegorz

Olsztyn… Taki piękny xddd

ja

Naucz się czytać, to Ełk…

Artur

Miszcz😃

Tomek

„Panie wladzo ale to nie moje tylko kolegi” 😀

Anonimowo

„…jak złapali cie za rękę, mów, że to nie twoja ręka…”

Paweł

hahahahaha- co za matoł 😀

wpDiscuz