Razem z dokumentami podał policjantowi… narkotyki

  13
  Fot. KWP Olsztyn.

  www.rabatol.pl  21-latek nie dostrzegł, że woreczek z substancją odurzającą przykleił się do okładki jednego z okazywanych dokumentów. Funkcjonariusze przeszukali samochód mężczyzny i ujawnili w nim kolejne narkotyki i wagę elektroniczną. 

  Ełccy policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego zatrzymali w nocy do kontroli drogowej osobowego volkswagena passata, w którym podróżowało dwóch młodych mężczyzn. Kierowca w podejrzany sposób zachowywał się na drodze i istniało podejrzenie, że może być nietrzeźwy.

  W trakcie kontroli, gdy 21-latek podawał policjantom wymagane dokumenty, przez przypadek wręczył im również torebkę foliową z marihuaną – podaje Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie. – Podczas przeszukania pojazdu policjanci znaleźli kolejne woreczki foliowe z suszem roślinnym i z białą substancją. W samochodzie znajdowała się również mała waga elektroniczna. Wszystkie substancje i waga zostały zabezpieczone.

  Badanie policyjnym testerem wykazało, że w woreczkach były niedozwolone środki odurzające. Policjanci podejrzewali, że 21-latek może znajdować się pod ich wpływem, dlatego młodemu ełczaninowi została pobrana krew do badań laboratoryjnych. Sam mężczyzna przyznał, że kilka godzin wcześniej palił marihuanę. Policjanci zatrzymali 21-latkowi prawo jazdy, a on sam trafił do policyjnego aresztu.

  Trwają czynności w tej sprawie. Jeśli potwierdzi się, że kierowca prowadził samochód pod wpływem marihuany, usłyszy zarzut. Nie uniknie również odpowiedzialności za posiadanie nielegalnych substancji.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  polska to chory kraj

  marihuana biała śmierć 😀 😀 😀

  A to pech….

  Buhaha

  Debil

  taki tam kraj niewolników ;/ co mnie obchodzi, co kto zażywa. A przeciez zapomniałem ze mafia czerpie z tego zyski i opłaca rząd , zeby nie bylo nawet depenalizacji ;/ PS: Nie , nie zażywam 😉

  ffrrqwer

  Nie obchodzi mnie co kto zażywa, ale jeśli jeździ potem po tej samej drodze co inni to już jest problem każdego z nas.

  Świadomy

  Sugerowałbym w takim przypadku grzywnę, a zapewne skończy się niepotrzebnym zakazem prowadzenia pojazdu i wyrokiem za posiadanie „narkotyku”. Niech polska policja weźmie się za sprawy ważniejsze, np. dlaczego Olsztyński prezydent w środowisku ma „ksywkę” cyt. „15%”.

  acer

  wszyscy czujemy się o wiele bezpieczniejsi. dziekujemy policji

  Olsztyn… Taki piękny xddd

  ja

  Naucz się czytać, to Ełk…

  Miszcz😃

  „Panie wladzo ale to nie moje tylko kolegi” 😀

  Anonimowo

  „…jak złapali cie za rękę, mów, że to nie twoja ręka…”

  hahahahaha- co za matoł 😀

  wpDiscuz