Kolejny przypadek bezmyślnego bestialstwa wobec zwierząt. Schronisko, do którego trafił uratowany pies, apeluje o pomoc w ustaleniu osoby lub osób odpowiedzialnych za znęcanie się nad czworonogiem. 

Czym Ci zawiniłem człowieku, że zaprowadziłeś mnie nad tę rzekę? Co tak strasznego uczyniłem, że związałeś mi łapy i powiesiłeś? Walczyłem ze sznurami, zdarłem skórę na łapach, mam nadwyrężone stawy, dziury w ciele… wyłem, aż ktoś usłyszał… za co???????????????????? – pytają w imieniu psa pracownicy Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach.

To tam właśnie w miniony wtorek trafił 6-letni czworonóg, z którym tak okrutnie obeszli się ludzie. Pies został powieszony na znajdującym się nad rzeką drzewie, 2 km od Dobrego Miasta.

– Pies jest wymęczony, dostaje leki, kroplówki, wszystko, co trzeba – informuje na swoim profilu facebookowym schronisko, dołączając do postu zdjęcia uratowanej psiny.

Jak zapewniają pracownicy placówki w Tomarynach, sprawa została już zgłoszona na Komisariat Policji w Dobrym Mieście. Jednocześnie proszą o udostępnienie informacji o tym zdarzeniu i pomoc w odnalezieniu sprawcy/sprawców.

Wszyscy, którzy mogą pomóc w ustaleniu osoby/osób odpowiedzialnych za powieszenie psa, proszone są o kontakt z policją lub ze schroniskiem (gwarantowana anonimowość). Tel 534204420.

Post znajdziesz TUTAJ.

Fot. www.facebook.com/SchroniskoBiesal

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Aleksandra

Okrucieństwa wobec zwierząt nadal będą się zdarzać. Powodem jest m.in.brak nieuchronności kary za takie czyny. Co z tego, że zboczonego mordercę może wykryją, skoro w wyroku dostanie niską karę grzywny i wyrok skazujący, ale w zawiasach….? Zwyrodnialcy śmieją się w twarz sądom i prokuratorom. Pokazują im środkowy palec . A problem jest naprawdę poważny. Bandyta, zwyrodnialec, który znęca się nad zwierzętami oraz posuwa się do dna okrucieństwa, jest także zagrożeniem dla człowieka. Jest on w stanie pobić, okaleczyć, zamordować każdą istotę, zarówno zwierzę jak i człowieka.

Anonimowo

jaką mamy sprawiedliwość? jego powinni skazać na cierpienie i powiesic za nogi aż skona !!!!!!!!!!!!!!

Anonimowo
Przypowieść „jak Bóg stworzył psa” – polecam. Z tej przypowieści morał jest jeden – człowiek nie wie, że to pies prosił Boga aby stworzył człowieka by nie był na ziemi sam, aby miał Przyjaciela, Towarzysza z którym spędzi swe jakby nie patrzeć krótkie życie. I co?…. Nie umiem opisać tego jakie emocje i okrutny żal towarzyszą mi jak widzę i słyszę coś takiego. Pies najwierniejszy z wiernych. Zobacz okrutny zły człowiecze co robisz. Nie krzywdź bo sam zostaniesz skrzywdzony na szczęście jeszcze o tym nie wiesz. Popatrz na zwierzęta i ucz się od nich, obserwuj i nabierz pokory. Nie ma… Czytaj więcej »
Justyna

Zniknijcie z tego Świata okrutni ludzie!!! 😢

Zosia ReyAr

Kara powinna byc adekwatna do czynu…”oko za oko …”…

Barbara

brak slow

Ela

znaleźc i powiesić

Agnieszka

Głupota i bezduszność ludzka!

NienawidzęTakichSukiSynów

To nie brak serca, to brak mózgu. Powiesić ale za jaja, chyba że zrobiła to kobieta choć szczerze wątpię.

Aneta

Brak słów

wpDiscuz