Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który na drodze k-51 przekroczył prędkość o ponad 145 km/h. Poza tym 30-letni kierowca subaru wyprzedzał inne pojazdy w miejscu niedozwolonym. 

We wtorek (23.02) przed godz. 18 na drodze k-51 policjanci drogówki zauważyli pojazd, który w okolicy Spręcowa jechał ze znaczną prędkością. Funkcjonariusze pojechali więc za osobówką.

Podczas jednego z pomiarów wyświetlacz radaru wykazał, że kierowca subaru na drodze z ograniczeniem do 90 km/h jechał z prędkością 235 km/h, a przy ograniczeniu do 70 km/h jechał z prędkością 213 km/h – precyzują mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Mężczyzna w trakcie jazdy poza obszarem zabudowanym stwarzał również zagrożenie na drodze, wyprzedzając inne pojazdy w miejscu niedozwolonym.

Funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli – zgodnie z obowiązującymi przepisami 30-latkowi odebrano prawo jazdy. W najbliższych dniach funkcjonariusze skierują w tej sprawie wniosek do sądu o ukaranie kierowcy.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Mateusz
Marian Kasjan Jeździłem Audi A8 z silnikiem 4.2, a Skoda jest tania na rynku mało traci na wartości i nie trzeba wydawać na naprawy a ktoś kto go niby stać na tankowanie 4.2 a i tak widzę wielu jak zaraz je sprzedaje bo nie wyrabia na paliwo i wali w naprawy to żaden szał, a co do taniości to nie wiem czy wiesz ale Skoda może kosztować 190 000 i wiem że Bmw może być droższe ale tam płacisz za znaczek i za nic a później płacisz za naprawy. Bo bogatym jest mię ten który ma kasę tylko serce i… Czytaj więcej »
Mariusz

Każde auto da sie zrobić
http://youtu.be/vYT86-_h_zQ

Mario

pewnie jakiś znajomy znajomego i nic mu nie zrobią

Mateusz

Wiem coś o tej Skodzie jeździłem nie raz i cały czas jeżdżę i wiem że dogoni nie jedno subaru, BMW, czy Audi

Andrzej

Ja tu widzę policjantów którzy łamią prawo jadąc za szybko, nie uprzywilejowanym autem. I Bogu ducha winnego kierowcę który ucieka przed – jego zdaniem złodziejami, którzy chcą mu ukraść samochód (działa w stanie wyższej konieczności). Mam nadzieje ze kierowca radiowozu zgodnie z prawem straci prawo jazdy !!!

Mateuszek

Michał Tęgowski znowu? :/

Mateusz

Żeby go zatrzymać wystarczy go gonić Skodą Superb V6 260KM które ma policja

Anna

Milczanowski czy to Tyyy ?? 😀

Ładnie poszedl

Wml

Michał

Żeby go policja mogla zatrzymać to chyba lotnictwo musieli prosić o pomoc 😉

wpDiscuz