Kłótnia nastolatków: 16-latek zranił nożem kolegę

  1
  Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

  www.rabatol.pl  Między uczniami miało wcześniej dojść do sprzeczki. Młody mieszkaniec Mrągowa będzie tłumaczył się przed sądem rodzinnym i nieletnich. 

  Wczoraj (23.02) około południa oficer dyżurny mrągowskiej komendy policji otrzymał informację o zdarzeniu, do którego doszło na terenie jednej z miejscowych szkół. Jeden z uczniów miał ugodzić nożem kolegę.

  Policjanci natychmiast pojechali na miejsce zdarzenia. Tam wstępnie ustalili, że podczas pobytu w szkole 16-latek posprzeczał się z rok młodszym kolegą i w konsekwencji ugodził go nożem w brzuch – informuje Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie.

  Na miejsce wezwano pomoc medyczną i policję. 15-latek został przewieziony do miejscowego szpitala. Jego życiu nie zagraża na szczęście niebezpieczeństwo.

  16-latek został zatrzymany w Policyjnej Izbie Dziecka. Funkcjonariusze, przesłuchując i rozpytując świadków, wyjaśniają przyczyny i dokładne okoliczności tego zdarzenia. Gdy wszystkie materiały zostaną zebrane, trafią do sądu rodzinnego i nieletnich, który zadecyduje o dalszym losie 16-latka.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  Anonimowo

  Jejeu, skąd te dzieciaki maja takie pomysły :/ za mich czasów (hihhi) co najwyżej można było komuś zepsuć pożyczonego kartidża do pegasusa, czy uśmiercić zwierzątko na tamagothi, a to już i tak było szczytem, ehh

  wpDiscuz