Rozpoznajesz tego mężczyznę? Jest podejrzany o oszustwo

  5

  www.rabatol.pl  W Wydziale dw. z Przestępczością Gospodarczą KMP w Olsztynie prowadzone jest postępowanie przygotowawcze w sprawie o oszustwo zaistniałe w 2015 r. w Olsztynie.

  Sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził szereg podmiotów do niekorzystnego rozporządzenia mieniem o nieokreślonej wartości, poprzez wprowadzenie w błąd co do tożsamości zawierającego kontrakty i zamiaru wywiązania się z umów.

  Jeżeli ktoś rozpoznaje widocznego na zdjęciu mężczyznę proszony jest o kontakt pod nr tel.: 997, 112 lub mailowo na adres [email protected]

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  lol

  No, bardzo ładnie skopiowany i przepisany artykul. Szkoda tylko ze pewnie ani autor ani nikt z czytajacych nie wie o czym tak naprawde on jest poza tym ze osoba ze zdjecia jest poszukiwana.

  Arbuz

  Przecież to Petru !!!

  Podobny do Arbuza

  „Sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził szereg podmiotów do niekorzystnego rozporządzenia mieniem o nieokreślonej wartości, poprzez wprowadzenie w błąd co do tożsamości zawierającego kontrakty i zamiaru wywiązania się z umów.” Co za bełkot…

  Bory(S)

  Kto myslał że chodzi o Arbuza ???

  wpDiscuz