Włamywacz na terenie olsztyńskich działek

  2
  Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

  www.rabatol.pl  Do policyjnego aresztu trafił mężczyzna, który włamał się do trzech altanek na terenie ogródków działkowych przy ul. Tuwima w Olsztynie. Policyjni wywiadowcy zatrzymali 43-latka na gorącym uczynku.

  W piątek (19.02) po północy interwencję zgłosił jeden z mieszkańców miasta. Świadek będący w tym czasie na działce usłyszał niepokojące dźwięki, więc wezwał policję. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce, by sprawdzić, kto i w jakim celu o tej porze przebywa na działkach.

  Na miejscu policyjni wywiadowcy najpierw zauważyli mężczyznę, a po chwili usłyszeli odgłos tłuczonego szkła. Funkcjonariusze zatrzymali 43-latka na gorącym uczynku włamania do altanki – informują mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

  policja olsztyn wlamywacz dzialki

  Policjanci znaleźli przy nim m.in. łom, siekierę i latarkę. Wywiadowcy ustalili, że sprawca włamał się do trzech altanek ogrodniczych.

  Mieszkaniec Bartoszyc trafił prosto do policyjnego aresztu. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia i ustalają, czy mężczyzna nie włamał się do innych altanek. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  Hahaha dobry agent. Żeby w tych czasach okradac działki. A później taki typ zaczepia cie pod sklepem i się pyta czy nie chcesz może kupić łopate lub wiaderko.

  karać takie lajzy jak nie ma kasy to do odrobku z 200 godzin za darmo ulice sprzatac za darmo!!!

  wpDiscuz