Osoby związane ze środowiskiem narodowym, które brały udział w styczniowej kontrmanifestacji na olsztyńskiej starówce, o swoim udziale w wydarzeniu będą opowiadać policjantom. 

Przypomnijmy – zwolennicy i działacze Komitetu Obrony Demokracji spotkali się 23 stycznia na starym mieście w Olsztynie, aby wyrazić swój sprzeciw wobec działań obecnej władzy. W zgromadzeniu wzięło udział kilkaset osób. W tym samym czasie na staromiejskich uliczkach doszło również do kontrmanifestacji. Grupa przeciwników KOD-u, kilkakrotnie mniej liczna, śpiewała i skandowała patriotyczne hasła.

Jak się okazuje, takie zachowanie może mieć swoje konsekwencje. – Dzisiaj otrzymałem nagranie z przesłuchania w Komendzie Powiatowej Policji w Mrągowie jednego z narodowców – pana Marka – który był na olsztyńskim Starym Mieście 23 stycznia o godzinie 12.35! – czytamy na blogu kuprawdzie.pl. – Pan Marek był przesłuchiwany jako oskarżony o zakłócanie manifestacji KOD głośnymi okrzykami. 

Na blogu został również udostępniony skrót przesłuchania pana Marka, jednego z cnzterech, jak podaje autor wpisu, narodowców oskarżonych o zakłócanie manifestacji KOD-u.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Zbigniew

Ewa Gonera/Cz.

Mario

a czemu nie przesłuchuje zwolenników KOD-u?

NO

Portal WM i Gazeta Olsztyńska bardzo namiętnie stosują cenzurę. Nieprzychylne ratuszowi komentarze lądują w koszu. To samo z KODem. Ponadto poziom „dziennikarstwa” szoruje brzuchem po dnie Łyny. Dla mnie ten szmatławiec jest skreślony. Proponuję znaleźć sobie bardziej rzetelne źródło informacji.

Michał

W Legnicy mieliśmy do czynienia z jeszcze komiczniejszą sytuacją. To rządowi klakierzy, którzy zorganizowali kontrmanifestację mającą na celu zagłuszyć demonstrację KOD-u złożyli doniesienie do prokuratury zarzucając zagłuszanie ich zbiegowiska za pomocą głośnika.
http://e-legnickie.pl/wiadomosci-z-regionu/legnica/1812-glosne-przestepstwo

Stop KOD !

Czyżby w Olsztynie jeszcze nie zaszła dobra zmiana ? !

Piotr

Czyżby do naszej policji trafiły nowe wytyczne z eurokołchozu?

Beata

I dobrze. Ktoś im kazał tam przyłazić?

Paweł

nie ktoś ale coś – sumienie, honor i troska o Ojczyznę

Arek

Najpierw wyciszanie na stronie gazety olsztynskiej komentarzy nieprzychylnych kodowi, a teraz to ?! co to ma byc, co to za wolny kraj ?!

zatorzak

Za śpiewanie hymnu i roty będą przesłuchiwać kontrmanifestantów… a moim skradzionym rowerem z piwnicy nie mają się czasu zająć. Nawet odcisków z kłódki nie zdjęli

Paweł Kukiz

Ja bym rozważył temat w drugą stronę – jak lubią taką zabawę to według mnie oszołomy z KOD znieważyli hymn państwowy swoim wykonaniem – a na to są paragrafy 😛

Paweł Kukiz

Komunista Ormowiec Donosiciel !!!!

wpDiscuz