Zakrwawiony mężczyzna szukał pomocy na Zatorzu

  16
  Zdjęcie jest ilustracja do artykułu.

  www.rabatol.pl  Udzielił mu jej policjant, który po założeniu opatrunku natychmiast wezwał pogotowie. Jak się okazało, rany cięte na głowie olsztynianina zadała mu nożem kuchennym jego partnerka. 

  Wczoraj do rewiru dzielnicowych na olsztyńskim Zatorzu przybiegł zakrwawiony mężczyzna z prośbą o pomoc. Policjant założył mu opatrunek na głowę i natychmiast wezwał karetkę. Jak się okazało, pokrzywdzony najprawdopodobniej został ugodzony nożem przez swoją konkubinę. Ranny 50-latek trafił do szpitala.

  Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że do zdarzenia miało dojść około godz. 13 w jednym z mieszkań na Zatorzu. Między parą wspólnie pijącą alkohol doszło do nieporozumienia, w wyniku którego kobieta chwyciła za kuchenny nóż i dwukrotnie ugodziła swojego partnera w okolice głowy – wyjaśniają okoliczności zdarzenia mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Pierwszą pomoc znalazł u dzielnicowego.

  Policjanci pojechali do mieszkania pokrzywdzonego. Tam zastali jego konkubinę, która wszystkiemu zaprzeczyła. W chwili zatrzymania miała 2,5 promila alkoholu w organizmie. Dopiero po wytrzeźwieniu 34-latka zostanie przesłuchana.

  Jeżeli wersja pokrzywdzonego potwierdzi się, kobieta może usłyszeć zarzut uszkodzenia ciała swojego partnera. Może grozić jej kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  Chodzę tędy na ryniol, to nie Warszawska drodzy Państwo, tylko promenada Zatorza 🙂

  Na zdjęciu są budy przy kolejowej…..

  Ciekawy

  Warszawska ehheh jakie pierdoły.. Przecież to są pozostałości po budach wzdłuż torów od strony Wojska Polskiego … Olsztyniacy z Ostrołęki …

  Karolina Skrzypkowska co tam sie u Was na zatorni dzieje ? 😀

  Emilia Miłowska fejm sie zgadza

  zdjęcie to zdjecie,może akurat nie miało być powiązane do artykułu spotkałam sie z róznymi artykułami z tymi samymi zdjęciami wiec nie wiem po co sie czepiacie,nudzi wam sie to do roboty sie weźcie a nie hejtujecie w necie ,tak to każdy potrafi nie??

  Chyba coś Wam się zdjęcia pomyliły… :p

  Może na warszawską aż doszedł.

  Dziś Warszawska na Zatorzu, a jutro Wilczyńskiego w Centrum 😉

  Zatorze też może 😀

  wpDiscuz