Od wielu tygodni nie milknie w Olsztynie dyskusja na temat nowego porządku komunikacyjnego w centrum miasta. Mnóstwo opinii pojawia się w lokalnych mediach oraz w różnych miejscach w Internecie.

Celem ankiety jest sprawdzenie, czy zmiany są dla klientów rzeczywiście postrzegane jako negatywne, a jeśli tak, to które z nowych rozwiązań drogowych wymagają najszybszej interwencji. Jak mówi rzecznika centrum handlowego Agata Radlak-Piechowicz – Badanie jest odpowiedzią na dobiegające nas opinie naszych Klientów, głównie tych zmotoryzowanych, i najemców. Oni wszyscy są mieszkańcami Olsztyna, więc ich opinia jest ważna nie tylko dla nas, ale i dla władz miejskich. Dodatkowo do udziału w wypełnieniu ankiety mają zachęcić bony zakupowe o wartości 25 zł każdy.

Link do ankiety: www.survio.com

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
qp

Ankieta w stylu „czy chcecie więcej pieniędzy”, wynik oczywisty…

Jurek

Na szczęście to nie Aura decyduje o organizacji ruchu. A do poruszania się po mieście służy, jak nazwa wskazuje, komunikacja miejska, a nie samochód.

Brawo

Dokładnie. Po mieście komunikacją miejską. A samochody jak sama nazwa wskazuje powinny jeździć same, bez pasażerów xD

Piotr

Po tym jak tramwaje dołączyły do ruchu to „Aura” i „Manchatan” ucierpiał. Zyskała na tym za to „Galeria Warmińska”. Tak najlepiej jest się pozbyć konkurencji. Nie ma nic gorszego niż stanie w korku na jednopasmowce.

Aleksander

Po wprowadzeniu tramwajów komunikacja w Olsztynie to kicha !

Jolanta

A dlaczego tylko Aura ??? O innych lewoskrętach zapomniano czy nie opłacono ???

Magdalena

Nie dziwię im się.Kiedyś z Żołnierskiej jechalam tam kilka minut,teraz trzeba się trochę nakombinować,żeby tam dojechać i w śródmiejskim korku nie utknąć…

wpDiscuz