Pocztówka z Olsztyna – minister chwali tramwaje

  4
  Fot. Facebook/biuro.pawelszalamacha.

  www.rabatol.pl  Jedna z największych miejskich inwestycji wciąż wzbudza podziw odwiedzających stolicę regionu. Tym razem o olsztyńskim Tramino z uznaniem wypowiedział się minister finansów. 

  O swojej wycieczce do Olsztyna Paweł Szałamacha poinformował 14 lutego na swoim profilu na Facebooku. Krótki wpis opatrzył zdjęciem, na którym widać nowy olsztyński środek transportu.

  Pocztówka z Olsztyna. Weekend spędziliśmy z żoną w mieście nad Łyną – pisze na swoim Facebooku minister finansów. – Olsztynianom gratulujemy tramwaju, który wrócił na ulice miasta po pół wieku. Zadaje wielkomiejskiego szyku, tym bardziej, że to Tramino z Poznania.

  Taki komentarz nie mógł przejść niezauważony. – Jak człowiek, którzy zarządza budżetem Polski, robi sobie selfie z naszym tramwajem i go nam gratuluje, to my zachowujemy to zdjęcie na dysku i przypomnimy, kiedy będzie składać wnioski o dofinansowanie rozbudowy. Miło – czytamy na Facebookowym fanpage’u bloga OlsztyńskieTramwaje.pl.

  Jak przypomniano we wpisie, minister Szałamacha jako prezes Instytutu Sobieskiego promował tramwaje jako nowoczesny środek transportu. W kwietniu 2012 roku prezydent Grzymowicz otrzymał od niego także list popierający olsztyńską inwestycję tramwajową.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  Falisty

  Tak, trzy linie i wszystkie jadą tą samą trasą by trzy przystanki przed końcem kursu się rozdzielić…..

  to niech rano sobie pośmiga powodzenia

  Anonimowo

  kpiny !!!

  A to akurat marna wizytowka ten minister

  wpDiscuz