Używanie Olsztyńskiej Karty Miejskiej ma sporo zalet. Przy odrobinie szczęścia jej posiadacze będą mieli również szansę wygrania biletu okresowego.  

„Bilet za bilet” to konkurs Zarządu Dróg Zieleni i Transportu. Co zrobić, aby wziąć w nim udział? Wystarczy kupić okresowy bilet w stacjonarnym biletomacie w konkretnym terminie (25 lutego–5 marca, 25 marca–5 kwietnia oraz 25 kwietnia–5 maja), a potwierdzenie złożyć w siedzibie ZDZiT-u.

Szczęśliwcy, którzy zostaną wyłonieni w losowaniach 15 marca, 15 kwietnia i 16 maja otrzymają sieciówkę lub bilet 30-dniowy.

zdzit OKM_konkurs

Przypominamy również, że już od 1 marca nie będzie można kupić papierowych biletów okresowych (czytaj TUTAJ). Sieciówki i bilety 30-dniowe będą kodowane jedynie na OKM.

Wyjątkiem będą osoby, które w ogóle pierwszy raz kupują taki bilet i nie zdążyły wyrobić karty – zaznacza Paweł Pliszka z Zarządu Dróg Zieleni i Transportu. – Wówczas dostaną okresową przejazdówkę w formie papierowej, ale z informacją, że powinny złożyć wniosek o wydanie OKM.