Policjanci zatrzymali w sprawie 30-letniego mężczyznę, który ukradł radio z osobowej hondy. Sprawca został namierzony dzięki pokrzywdzonemu, który o kradzieży zaalarmował olsztyńskie komisy. 

W minioną środę (10.02) około godz. 15 olsztyńscy policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z lombardów na Zatorzu. Ze zgłoszenia wynikało, że do lokalu przyszedł mężczyzna ze skradzionym radiem. Na miejsce wysłano patrol.

Interweniujący funkcjonariusze w rozmowie ze zgłaszającym ustalili, że cztery godziny wcześniej ktoś włamał się do jego hondy, z której skradziono radio samochodowe.

Pokrzywdzony przypuszczając, że sprawca będzie chciał szybko spieniężyć towar, rozesłał do miejscowych lombardów maile z informacją o skradzionym radiu – informuje Komenda Miejska Policji w Olsztynie. – Jak się okazało, pracownik jednego z komisów po otrzymaniu tej informacji skojarzył skradzione radio z tym, które przyniósł do jego punktu 30-letni klient. Na miejsce został wezwany pokrzywdzony, a chwilę później policjanci.

Funkcjonariusze zatrzymali 30-letniego mężczyznę. Paweł G. trafił do policyjnej celi. Policjanci zajmujący się tą sprawą ustalili, że to nie pierwsze jego włamanie do samochodu. Zebrany materiał dowodowy pozwoli na przedstawienie 30-latkowi dwóch zarzutów kradzieży z włamaniem do pojazdów.

Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę nawet 10 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Piotr

To zupełnie jak Spejson, Wojtas i Walo.

Agata

Emilia Miłowska lepiej po mnie nie przyjeżdżaj, tak na przyszlosc XDDDD

Jacek

koleś spóźnił się z „interesem” o jakieś 15-20 lat

Anonimowo

moze dopiro co sie urodzil hi hi

Paweł

Kamila Miśkiewicz pewnie twoje też próbował.

wpDiscuz