Biało-niebieski korowód przeszedł dziś (12.02) przez miasto. Miłośnicy Stomilu Olsztyn maszerowali al. Piłsudskiego od stadionu do siedziby miejskich władz pod hasłem „Marsz na Ratusz – Ratujmy tradycję pokoleń!”. Kibice chcieli w ten sposób wyrazić swój sprzeciw wobec polityki miasta i zwrócić uwagę na stan olsztyńskiej piłki, przede wszystkim złą sytuację I-ligowego Stomilu.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
olSztyniak

Do ewentualnych krytyków samej manifestacji. Jeżeli przyjdzie wam do głowy szydera z ilosci osob bioracych udaial…zastanowcie sie przez chwile i pomyslecie ze mimo ze was wkurza w tym miescie wiele spraw nie byli byscie zebrac sie chocby w 10 os. i przemaszerowac przez miasto aby pokazac innym co was wkurza…ps. Nie przypominam sobie aby Olsztyn byl swiadkiem innej rownie licznej manifestacji. Znaczy ze wszystko w Olsztynie jest Ok? Albo mieszkancy nie maja na tyle odwagi aby sie zjednoczyc w slusznej sprawie. Kibice pokazali, ze można stanac w obronie swoich racji. SPW!!!!

Mateusz

Ok, tylko nie do końca rozumiem roszczeń w stosunku do miasta. Profesjonalna drużyna sportowa jest w pewnym sensie jak firma, zarabia sama na siebie. Dlaczego więc żąda się podarunku w postaci olbrzymich pieniędzy, żeby ratować coś, co przez kogoś zostało doprowadzone do bankructwa? Czy w tej sytuacji każda firma w Olsztynie, która funkcjonuje tu już ileś lat, powinna domagać się pieniędzy z miasta w przypadku problemów finansowych?

aro

bez sportu zawodowego marnie rozwija sie amatorski , takze co z cala mlodzieza ? miasto również tak samo jak kazdy inny inwestor w innych klubach moze czerpac korzysci

aro

Każda inna firma tak nie reklamuje miasta jak stomil. W całej Polsce Olsztyn kojarzy sie ze stomilem.

Mateusz

Mam wielu znajomych w całej Polsce i żadna z tych osób nawet nie słyszała o czymś takim jak Stomil 😉 Pierwsze skojarzenia to jeziora, Kopernik, AZS i kilka podobnych. Nie rozumiem więc tej iluzji kibiców, jakoby ta drużyna była jedną z najpopularniejszych w Polsce. Jednakże sam w końcu dokopałem się do pewnych informacji i jedyny argument jaki do mnie przemawia w kwestii roszczeń finansowych w kierunku miasta jest to, że gmina Olsztyn jest głównym akcjonariuszem drużyny.

LOl

twór bez tradycji przypominamy ze ten w twór w pewnym czasie nie istniał był oks 1945 olsztyn

wexel

a tymczasem w Katowicach niejaki nieudacznik Grzybowicz chwalił się design-em olsztyńskich ulic, hali sportowej, stadionu.

wpDiscuz